Шишка возле ока
Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 3 года
Здравствуйте, у дитини від народження в верхній частині між оком і носом шишка рухома не болить з віком трошки збільшилась такого кольору як шкіра якщо дитина лежить то її практично невидно. Незнаємо до якого лікаря звернутися і у яку клініку можна піти. У дитячій лікарні перекидують з одного кабінета в інший кажуть не їхня спеціальність
Категория: Детский хирург
1 ответ
Таким повинні займатись офтальмологи або щелепно-лицеві хірурги. Схоже на папілому чи атерому чи дермоїдну кісту. Її потрібно видаляти.