Шишечки на венах рук

Спрашивает: Ирина
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: Гастрит із закидом жовчі в шлунок.
Доброго дня, нещодавно проходила лікування і мені ставили системи, після того як виписали з лікарні почали на венах рук появлятися тверді шишечки, вони не болять і не турбують.
Раніше такого не було, з часом почали появлятися нові і вище кисті руки.
Скажіть будь ласка, чи варто хвилюватися, якщо так, то які потрібно аналізи здати або яке обстеження пройти?
Також знаю що підвищений гемоглобін.
Категория: Флеболог
Добавлен: 2 января 2022 года

1 ответ

Здравствуйте. Скорее всего это последствия внутривенных инъекций. Я думаю вам стоит показаться хирургу.