Що означають дані цього аналізу?

Спрашивает: Дарина
Пол: Женский
Возраст: 26р 10м
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, що означають дані в цьому аналізі, бо лікар відправив мене до генетика, але в нього запис і ще 4 дні чекати, а я так переживаю, не можу найти собі місця.
Категория: Генетик
Добавлен: 16 февраля 2023 года

1 ответ

Наталя Петрівна
генетик 2023-02-16 14:05
Доброго дня!
1. Суть скринінга у негайному реагуванні на результат. А минуло вже 5 тижнів.
2. Головний показник ризику був низький. Тобто, на щастя, значних показів для додаткових обстежень не було.
3. Наступний обов'язковий етап скринінгових обстежень - експертне УЗД на 20-21 тижні.