Ромц, анехогенне утворення
Спрашивает: Катерина
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: Немає
Добрий день!
1. Скажіть будь ласка чи можна завагітніти при такому висновку узд? Ознаки РОМЦ, персистенція фолікула правого яєчника.
І як довго це лікується?
2. Що означає правий яєчник містить анехогенне утворення? Це кіста? І чи це можна вилікувати?
3. На які гормони потрібно здати аналізи?
4. Може це бути на фоні стресу?
Дякую за відповідь!
І як довго це лікується?
4. Може це бути на фоні стресу?
Дякую за відповідь!
1 ответ
Здравствуйте.1. Вопрос некорректный. Конкретно в этом цикле? Не думаю. Хотя мне все эти заключения сомнительны. 2. Это не киста. Вам написали в заключении, что это. 3. Сейчас, по одному УЗИ - никакие. 4. Что ЭТО?