Пузирьок на щоці

Спрашивает: МАрія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Доброго дня. На слизовій щоки маленький пупирошек.,дуже маленький. Що це може бути? ВІн того ж кольору що слизова, може чуть відрізняється. Замітила десь 2-3 тижні тому. На фото не видно.
Категория: Онколог
Добавлен: 4 апреля 2019 года

4 ответа

Доброго дня. Треба зробити дерматоскопію.
Ірина 2019-04-05 18:38
А як всередині в роті зроблять? ТО в мене з середини.
Ірина 2019-04-05 19:19
Добре придивилася, то похоже на рубець. Напевно як вкусила колись себе
Тоді треба на очний прийом до лікаря, щоб він подивився що це.