Пульсація в сонячному сплетінні

Спрашивает: Любов
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Хронические заболевания: Не має
Доброї ночі. Після того як перехворіла на коронавірус в 2020 році, потім ще два рази, помітила що дуже часто відчуваю пульсацію в області сонячного сплетіння чи то в грудній клітці не знаю точно. Після прийому Еглоніл таблеток (прийом 2 тижні) все проходить, але на певний час, було до пів року, а зараз 1-2місяці. Це в мене неврологічне, чи щось інше? Не розумію, будь ласка, допоможіть. Дякую
Категория: Невропатолог
Добавлен: 30 мая 2022 года

1 ответ

Гойман Таисия Вячеславовна
невропатолог 2022-05-31 12:02
Здравствуйте.

Неврологической патологии у вас скорее всего нет.
Проблема заключается в соматоформной вегетативной дисфункции как последствиях перенесенной ковидинфекции.
Поэтому продолжайте приём Эглонила.