Інвалідність після операції позвоночної грижі
Спрашивает: Карнафель Юлія Юріївна
Пол: Мужской
Возраст: 38 лет
Доброго дня.
Маю таке запитання. Мого чоловіка в 2017 році зробили операцію позвоночної грижі, до операції лежав в лікарні. Є дві виписки.
Після операції не зверталися в лікарню, але після операції ці роки періодами болить спина та напухає нога.
Хочу запитати чи можна зробити інвалідність? Які дії?
Категория: Невропатолог
1 ответ
Юлия Юрьевна доброго часа
если состояние вашего мужа привело к снижению его трудоспособности, то это может быть основанием для постановки инвалидности. Но здесь важно также объективное обследвоание невролога. Вам следует обратиться к своему неврологу по месту жительства для начала. Он вам даст дальнейшие рекомендации
всех благ!