Протипоказання до щеплення

Спрашивает: Виктория
Пол: Мужской
Возраст: 4 года
Доброго дня. Потрібна довідка в садочок від імунолога про те що у дитини протипоказання до щеплення. Є заключення педіатра, в якому ідеться що дитину не щеплювати до 6 років. Де можна отримати таку довідку чи можна її отримати онлайн? Дякую.
Категория: Иммунолог
Добавлен: 21 августа 2023 года

1 ответ

Грищенко Денис Жоржевич
иммунолог 2023-08-21 19:24
Доброго дня, на такій довідці обов'язково потрібні штампи медзакладу та лікаря, який видав документ, навряд чи він лайн таке можливо.
На все добре.