Предвісники місячних у дівчаток

Спрашивает: Света
Пол: Женский
Возраст: 11 лет
Здравствуйте, хочу у вас запитати за свою доцю їй 11 років появились прищікі на лиці незначні але є, побачила що є на трусиках бєлі, ноги волосся появилось на них, хочу спитати у Вас скажіть будь ласка, це вже предвісники місячних чи ні. Дякую Вам.

3 ответа

Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2021-08-02 23:20
Здравствуйте
Это все признаки полового созревания у детей, закономерным исходом которого у девочек является появление месячных.
Но это не значит, что они у Вас начнутся завтра.

С уважением, Елена Трофимовна
Платная консультация
Валя 2021-08-03 05:44
Дякую
Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2021-08-03 11:08
Пожалуйста. Будьте здоровы.

С уважением, Елена Трофимовна.