Повторний вакум

Спрашивает: валентина
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Здравствуйте, у мене на 10 тижні завмер плод, робили вакуум, десь через 2 дні пішла на УЗІ, сказали що матка закрилас і не все вийшло, зробили повторний вакуум (без наркозу), зразу було легше, але ні кров ні місячних немає, буквально через 4 дні жахливі болі у спині і внизу живота періодичні спазми. Переживаю щоб знову не вакуум робили.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 1 июля 2015 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-07-01 19:02
Доброго дня! І в чому суть Вашого запитання? Ви його не поставили
Платная консультация
валентина 2015-07-02 16:39
Чим можуть бути спричинені болі?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-07-02 16:43
Можливо, не все вийшло під час чистки. Можливо, ще додатково проблеми з нирками. Вам потрібно до лікаря. Зробіть УЗД, здайте аналіз сечі