Повишенні показники ттг

Спрашивает: Ірина
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Доброго дня. Плануємо вагітність. З ціллю профілактики вперше зробила аналіз ттг, т3, т4 та УЗД щитовидної залози. Маю такі результати (перше фото) . За назначенням ендокринолога приймаю около 10 днів приймаю - йосен, декап 2000, фолієва кислота - зранку, тиреофарм ПРО - після обіду. Також назначили мінімальну дозировку еутироксу 25, але вирішила не спішити з гормональним препаратом і поки не приймати.
Зробила повнорно ттг (фото2) - різниця майже вдвічі 5,04 (було 9,58). З цим може бути зв'язаний скачок. ? Чи можливо відновлення норми ттг не приймаючи гормон.? Та чи можливо завагітніти з таким ттг, коли т3, Т4 в нормі?
Які дії якщо вагітність наступає з повишеним ттг, ? Дякую)
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 25 января 2021 года

1 ответ

Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2021-01-26 00:21
Здравствуйте, Ірина.
  1. "З цим може бути зв'язаний скачок. ? " – с приёмом БАД и витаминов.
  2. "Чи можливо відновлення норми ттг не приймаючи гормон.? " – крайне маловероятно, к сожалению.
  3. "Та чи можливо завагітніти з таким ттг, коли т3, Т4 в нормі? " – потенциально да, но при этом будут высокими риски.
  4. "Які дії якщо вагітність наступає з повишеним ттг, ? " – срочное начало заместительной гормональной терапии Эутироксом или его аналогом.
С уважением, Надежда Сергеевна.