Після видалення зуба мудрості розійшлися шви

Спрашивает: Маша
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Вітаю, три дня назад видалила нижній зуб мудрості. Видалення було швидким і без ускладнень. Зашили рану, поставили гумку. Сьогодні так трапилось, що їжа попала на лунку і шви порвались. Стало бути видно чорну дірку в яснах. Підкажіть будь ласка, чи варто мені переживати що лунка не заросте як потрібно? І що мені взалагі робити, дуже переживаю.
Категория: Хирург
Добавлен: 24 февраля 2024 года

1 ответ

Думаю коллегиально будет обратится к врачу, который удалял вам зуб и накладывал швы