Підвищене Шое
Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 5 лет
Доброго дня. Два тижні тому здавали аналіз крові, були паличкоядерні завишені і Шое 20. Боліли вушка, і очка закисали. Сьогодні перездали аналіз то все добре тільки Шое 28. Варто переживати?
2 ответа
Добрый день.
Если жалоб нет, состояние ребенка улучшилось, то нужно наблюдение. По возможности - пересдайте анализ еще раз через 3-5 дней.