Изменения в развернутом анализе крови

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 8 лет и 13лет
Здравствуйте, помогите разобраться с анализами. Сдала обоим детям и результаты я так понимаю не очень хорошие. Не могу понять ничего. Дети абсолютно здоровы, анализы рутинные. Пол года назад болели сильно мононуклеозом.
Заранее благодарю!
Категория: Педиатр
Добавлен: 17 апреля 2022 года

3 ответа

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2022-04-17 22:01
Добрий день.
По першому аналізу - є ознаки анемії, але при таких показниках спеціального лікування не потрібно, потрібно скорегувати харчування, більше споживати продуктів, збагачених залізом. Інші зміни притаманні періоду восстановлення після вірусних інфекцій, може бути після мононуклеоза.
По другому аналізу - такі самі зміни, але менш виражені, можна сказати, що все в межах допустимої норми.
Анна 2022-04-17 22:45
Щиро Вам вдячна!
Шиш Елена Борисовна
педиатр 2022-04-17 22:49
Будьте здорові!