Палець післ гіпсу нерухомий

Спрашивает: Марія
Пол: Мужской
Возраст: 32 года
Доброго дня. В чоловіка був зламаний на руці великий палець. Півтора місяця в гіпсі. Сьогодні гіпс зняли. Пальцем не може порухати взагалі. Що можна зробити? Ваочка, масаж? Палець відновится. Гіпс зняли а таке враження що він є дальше.

1 ответ

Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2019-09-05 11:50
Шановна Маріє! Для правильного визначення тактики лікування необхідно, як мінімум, побачити на власні очі палець та його свіжі рентгенограми. Конт тел 067 408 21 27.