Нужна дополнительная консультация?

Спрашивает: Элла Сергеевна
Пол: Женский
Возраст: 36 лет
Здравствуйте! Помогите, пожалуйста, с расшифровкой скрининга, приём только через две недели! Срок 12 недель. Очень сильно переживаю. Заранее спасибо.
Категория: Генетик
Добавлен: 21 августа 2022 года

3 ответа

Наталя Петрівна
генетик 2022-08-22 08:56
Доброго дня!
Такий ризик не є високим, тому показів до інвазивної діагностики немає.
Однак, ризик підвищений і це може бути показом для тесту ніпт (неінвазивний тест по крові матері). Якщо ви можете собі його дозволити.
Наступний обов'язковий етап - експертне УЗД на 20-21 тижні.
Платная консультация
Элла 2022-08-22 12:23
Дякую вам!