Новоутворення у дитини

Спрашивает: Дара
Пол: Мужской
Возраст: 6,5 років
Хронические заболевания: Остеомієліт під наглядом лікаря
Вітаю, тиждень тому побачила в дитини 6,5 років таке новоутворення на лівому коліні. Воно не болить, не чешеться. Рік тому був під питанням остеомієліт лівого коліна.
1. Підкажіть, будь ласка, що це може бути?
2. Чи варто хвилюватися і звертатися очно до лікаря?
3. Чи можна щось з цим зробити вдома? І чи треба?
Добавлен: 8 января 2025 года

1 ответ

Анастасия Пермак 2025-01-08 23:01
Здравствуйте. Это вирусный периториальный дерматоскопический дерматит. Пожалуйста, сделайте фото всех мягких локаций тела: -живот с обеих сторон -спина -лобок -пах -ушная раковина

С уважением, детский врач дерматолог