Нейтральна, але часта пульсація

Спрашивает: Каріна
Пол: Женский
Возраст: 16 лет
Доброго вечора, в періоді приблизно місяця, я іноді відчуваю пульсацію у зоні пупка, тільки вище) А сьогодні я занадто відчуваю цю пульсацію, болів нема, тільки пульсація) Статевий акт, був 4 місяці назад. Не зверталася до лікарів, так як сприймала це нормально, а зараз переживаю. Критичні є кожного місяця, іноді не в те число що завжди, але є.
Що порадите? Я не думаю що це внематочна вагітність.
Що мені далі робити і що це може бути?
Категория: Педиатр
Добавлен: 14 декабря 2020 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2020-12-26 10:48
Добрый день.
Такая пульсация постоянно или возникает несколько раз в день?
Пульсация только в положении лежа или стоя тоже есть?
Вы похудели?