Не знаю що робити!

Спрашивает: S
Пол: Мужской
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: Тривожність
Вітаю, ось це все появилось десь пару місяців назад. Температури не було і не має. Але є сильний свербіж, такий що Зчісую шкіру. Тест на Скавбієс був негативним. Дієта №5 не допомогла (лікар гадав, що це алергія). Зуд сильніша є вночі, але є в день. Спати не можу. Допоможіть, будь ласка, вияснити що це таке.
Категория: Дерматолог

2 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-09-10 09:42
Добрый день, уточните - высыпания только на стопах и кистях? Есть еще где- то?
Dariy 2024-09-12 15:15
Здравствуйте, таких сыпей нету больше нигде.