Місячні з крупинками

Спрашивает: Лиза
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Вітаю, в мене почалися місячні, вони болючі, в 1 день майже немає крові, другий день так само, раніше було набагато більше крові. Але на другий, коли змінювала прокладку помітила крупинки крові. Що це? Чи це нормально?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 апреля 2024 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-04-11 10:51
Добрый день, нет, не норма, болезненная менструация говорит о дисменореи, Вам нужно сделать УЗИ органов малого таза.