Ескапел. Інструкція

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: Немає
Вітаю, підкажіть будь ласку в інструкції з Ескапелу було сказано: «Если женщина не имеет возможности или не желает использовать внутриматочную систему, содержащую медь, рекомендуется прием двойной дозы левоноргестрела (2 таблетки однократно) Ссылка: (https://compendium.com.ua/info/169303/eskapel/) »
Це означає, що якщо дві таблетки прийняти одночасно, то «ефект» буде як спіралі у цьому циклі?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 11 апреля 2024 года

3 ответа

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-04-11 15:04
Доброго дня, Ескапел це препарат екстреної контрацепції, який працює протягом 72-х годин, ефекту як від спіралі не буде.
Марія 2024-04-11 15:07
Якщо прийняв дві пігулки однократно, то що з циклом?
Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-04-11 15:08
Найближчим часом мають розпочатися місячні, на постійній основі даний препарат не рекомендую.