Біль в ділянці шва після кесарева

Спрашивает: Валерія
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Вітаю, три тижні після кесарева розтину непокоїть біль зліва над швом при торканні до шкіри та під швом тупий біль при напрузі, через неділю після операції різко встала через лівий бік за дитиною та відчула біль і печіння, потів все пройшло, температура зараз в нормі, виділення без запаху незначні червоно-коричневі, підкажіть будь ласка чи є це нормою? Фото додаю
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 мая 2024 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-05-02 10:17
Доброго дня, так, це нормально, такі відчуття Ви можете відчувати протягом 1,5-2 місяців, можна у Вашому випадку мазати маззю Контрактубекс щоб швидше загоювався.