Алергія у дитини

Спрашивает: Юрій
Пол: Мужской
Возраст: 6 років
Добрий день. У дитини чешуться очі, ніс. постійно нежить і пчихає. чи у квартирі чи на вулиці одинаково. Погано спить. Температури немає. ще підпухші очі. йому 6 років.
здали загальний Lg E
результат 250 мо/мл
Категория: Аллерголог
Добавлен: 7 сентября 2019 года

1 ответ

Юрчишена Элеонора Владимировна
аллерголог 2019-09-27 17:54
Пришліть фото результату аналізу для інтерпретації. Зробіть еозинофільний катіонний білок і педіатричну панель для визначення алергену і пришліть фото результатів аналізів для інтерпретації. До отримання результатів аналізів хітакса 2.5 мг, моміксон в ніс та лекролін очні краплі