, Білі прищикі
Спрашивает: Ольга
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Здравствуйте, моїй дитині 5.6 рочків, я замітила що під лівою бровою появився білий прищ але не вугр. Він маленький, коли придивитись в одному три маленьких. Він не дівається вже декілька місяців. Як зним боротись. Дитина у мене нервова, коли щось не ладить починає плакати.
Категория: Дерматолог
1 ответ
Здравсмтвуйте Ольга, надо видеть чтоб говорить определённо, возможно у ребёнка контагиозный моллюск, покажитесь очно специалисту.