Висипання на половому члені

Спрашивает: Ірина
Пол: Мужской
Возраст: 36 лет
Вітаю. Після використання чоловічої секс іграшки на ранок зʼявилися такі висипання. Чешеться, проте не болить. Подумав, що алергія. Випив супрастін, але краще не стало. Іграшка використовувалась вперше. Раніше такого не було. Підкажіть будь ласка, що це може бути?
Категория: Венеролог
Добавлен: 16 апреля 2024 года

1 ответ

Калпахчьян Гарник Петрович
венеролог 2024-04-20 18:17
Доброго дня. Но фото є явища дерматиту та піодермії. Краще звернутися до лікаря.
Якщо немає такої можливості, раджу використовувати протизапальну мазь з антибіотиком(наприклад Кремген). Також продовжуйте пити Супрастин протягом 7 днів.