Про шийку на нозі біля маленького пальця

Спрашивает: Вікторія
Пол: Женский
Возраст: 15 лет
Добрий день, шийка на нозі біля маленького пальця, дискомфорт при ходьбі, не естетично, народна медечина - змащування йодом? Без втучяння лікарів з чим можна справитися? Нк хочу робиити якись операції. і ходити до лікарів, бо в нас вони не дуже компитетні!
Категория: Детский хирург
Добавлен: 11 февраля 2017 года

1 ответ

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2017-02-11 19:44
Це може бути особливість будови стопи. Якщо там кістка то ніяк не виправити. Треба дивитись так сказати не можливо без огляду.