Перебої в роботі серця

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Хронические заболевания: Гастрит
Добрий день
Коли виміряю тиск чую перебої в роботі серця. Почались запаморочення, головокружіння, загальна слабкість.
Зробила кардіограму.
Призначили Панангін по 1т. ×3 р. в день.
Бісопролол 1.25 (пила вже 5 років по 2.5) 1 р. в день.
Масаж, бо може це все йде від хребта (кардіолог так подумала).
Подивіться, будь ласка, кардіограму. Чи це дуже небезпечно? П'ю другий день, перебої не проходять.
Коли мають подіяти ліки. Узд серця робила минулого року. (фото додаю).
Може ще пройти якісь обстеження чи ліки добавити?
Щиро дякую.
Категория: Кардиолог
Добавлен: 3 августа 2021 года

7 ответов

Галина 2021-08-03 17:07
Здравствуйте, т к узи сердца у вас в норме, то эти перебои не опасные, сделайте еще суточный холтер, проверьте гемоглобин и щитовидку, по экг ничего страшного, видно что есть перебои
Платная консультация
Галина 2021-08-03 19:16
Загальний аналіз крові робила (фото додаю).
Узд минулого року, може повторити чи не потрібно? (могло, що змінитися за цей період).
А щодо щитовидки, які аналізи здати підкажіть?
Дякую.
По щитовидке сдайте кровь на ттг также пройдите суточный холтер, узи не нужно
Платная консультация
Галина 2021-08-04 08:39
Дякую за швидку відповідь.
Прочитала ваш отзыв, спасибо вам за теплые слова, очень приятно!