Лечение от ОРЗ, ОРВИ

Спрашивает: Альона Василівна
Пол: Женский
Возраст: 4,6 років
Здравствуйте, моя дочь очень часто болеет, у нас всегда диагноз стоматит, ангина, вирусное ОРЗ, и всегда нам назначают антибиотики, чаще в уколах--лораксон, цефтриоксон. Язык белый с налетом, сопит ночью, на мегдаленах белые точки, на щеках ранки, ну а потом температура. Я хочу избежать антибиотиков. Сейчас даю гомеопатическое средство"ИОВ малюк", что посоветуете делать? Спасибо!
Категория: Педиатр
Добавлен: 3 января 2015 года

1 ответ

Доброго вечора, Альоно Василівно!

Ви прийняли рішення (замість своєї дитини, бо вона-немовля) не лікувати бактеріальну інфекцію, а вживати гомеопатичні засоби.
Раджу Вам цього не робити, бо дія цих ліків у дитячому віці повністю не відома.

Будьте здорові!