Чешеться, болить і пухне член

Спрашивает: діма
Пол: Мужской
Возраст: 23 года
Доброго дня у мене винекла проблема днів10 на зад у мене почав чесатись і боліти член а сьогодні я замітив що він щей пачав поторохи пухнути скажіть будтласка що це може бути. Мав тільки одну партнершу але регулярно. Раніше мав хворобу контагіозний молюск. Зарання дякую
Категория: Уролог
Добавлен: 13 ноября 2015 года

1 ответ

Давыдов Денис Сергеевич
уролог 2017-01-07 21:02
Здравствуйте. Необходимо сдать мазок из уретры методом ПЦР на ИППП и условно-патогенную микрофлору.