Червоні плями на голові

Спрашивает: Роман
Пол: Мужской
Возраст: 29 лет
Вітаю, приблизно рік тому на шкірі голови дуже сильно почала проявлятись лупа, та корки з неї, спочатку я користувався шампунем Сульсена допомогало, потім перейшов на Дермазол шампунь, і все би нічого, поки я не став помічати в себе пляму над лівим вухом червону, я не придав значення.
А коли сходил в перукарню, в мене був шок, на голові багато 4-7 маленьких червоних плям, 1 велика, і 1 біля вуха стала ще більшою. Вони не зудять, ніяк себе не проявляють, на них окрім тієї що біля вуха утворюється лупа, в істериці я побіг в аптеку та купив клотрімазон та грізеофульвін, це проблему не вирішило, плями які на голові трохи посвітлішали а пляма над вухом зовсім не змінилась.
Не знаю що робити, до лікаря зараз не має можливості піти, на вас остання надія.
Додаю фото.
Дуже чекає на відповіть дякую.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 9 июля 2024 года

4 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-07-09 13:13
Добрый день, уточните, есть ли висыпания на локтях, коленях, стопах, кистях ил других участках туловища?
Роман 2024-07-09 13:27
Нет, нигде нет такого кроме кожи головы, есть еще очень маленькое на брови красное пятнышко немного шелушится.
Роман 2024-07-09 17:07
Очень жду Ваш ответ.
Скажите хотя бы предположительно что это, и как с этим можна самому попробовать бороться.
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-07-10 11:01
По снимкам можно говорить про себорейный дерматит, на лишай не похоже. Если есть возможность - сдайте соскоб на паразитарный грибок, если нет, то сразу выполняйте рекомендации.
Воспользуйтесь спреем Белосалик -дважды в день - на пятна - 7 дней, шампуни - те, что у вас есть подходят, продолжайте их использование, отпишитесь через неделю со свежими снимками.