Зникла менструація

Спрашивает: Eva
Пол: Женский
Возраст: 40 лет
Вітаю, дуже збентежена, допоможіть порадою. 28 січня була спроба статевого статевого акту, але у чоловіка проблема коли він одягає презерватив (зникає ерекція), тому через одну хвилину він з мене вийшов і ми продовжили оральним методом, тобто коли він ще був «в мені» в нього не відбулось «семяизвержение», тільки потім це вийшло після орального статевого акту, на наступний день в мене почалась менструація і до очікуваної наступної менструації, проникнення в мене більш не будо, весь місяць тільки оральний статевий акт. Менструація мала початись 24 лютого, але сьогодні вже 1 березня і її не має, я вже зробила два тести на вагітність, тести негативні. Але рівно рік назад, рівно, в пене зникла менструація на місяць, причина більш за все буда «інтервальне голодування» жорстке, тому й збій напевно відбувся. Але чине розумію де зараз моя менструація? Дієти не має. Груди вже тиждень як збільшились на пів розміру. Скажіть будь ласка, ну не могла ж я завагітніти коли чоловік не закінчував в мене, та й ще був у презервативі, та йще на наступний день була менструація? Не можешь такого бути що що й два тести помиляються і показують що я не вагітна? Дуже переживаю, допоможіть порадою.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 1 марта 2024 года

1 ответ

Марданов Ренат Асадович
гинеколог 2024-03-03 12:45
Добрый день, беременности у Вас нет, у Вас нарушение менструального цикла, нужно будет сделать Вам УЗИ органов малого таза.