Why do i only experience pain during sex?

Спрашивает: Tina E Vincent
Пол: Женский
Возраст: 48 лет
Хронические заболевания: N/a
Здравствуйте, why haven't I ever been able to enjoy sex? Its painful every time. I can be in the mood and want to have sex but as soon as we start its just painful to me and turns me off immediately. I have never been able to enjoy it. Why is this?
Добавлен: 28 мая 2021 года

1 ответ

Радевич Игорь Тадеушевич
сексолог-андролог 2021-05-28 12:43
The causes of your pain can be very different - psychological, gynecological. You need to visit a gynecologist and sexologist