My hair has small white balls and lesions

Спрашивает: Theresagoubler@gmail.com
Пол: Женский
Возраст: 52 года
Хронические заболевания: Think i habe diabetes, maybe high blood pressure
Symptoms began approx 3 years ago and. Othing happened before the lesions and small white balls lines up almost like inside my hair strains and it itches and my hair is falling out and it is almost loke he thinks i am jist cracy and he finaly say me digging out worms and white balls from my scalp lesions and after i get them iut they feel better like relief? Please help there is all sorts of stuff going on and nobody can tell me wjat is wrong
Категория: Паразитолог
Добавлен: 10 ноября 2020 года

1 ответ

Александров Павел Андреевич
паразитолог 2020-11-10 09:05
Стоит сдать клинику крови, отнести этих червей и шарики в лабораторию сэс на анализ