Висип по животу та під пахвами

Спрашивает: Протасова
Пол: Мужской
Возраст: 54 года
Вітаю, у чоловіка по животу та під пахвами з'явився висип. Спочатку один, а потім більше і більше. Не зудить. Зараз жара, чоловік дуже пітніє, має зайву вагу. Підкажіть будь ласка, що це може бути і як його лікувати. Дякую
Категория: Дерматолог
Добавлен: 25 июля 2024 года

2 ответа

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2024-07-26 11:35
Добрый день, уточните, сначала появилось большое пятно, потом остальные мелкие? Высыпания только на туловище - на руках, ногах нет?
Протасова 2024-07-26 11:54
Добрий день. Так, спочатку з'явилось одне під пахвою величкувате, до 8мм, потім по животу. Зараз вже є і на нозі