Вірус кору, антитіла
Спрашивает: Катя
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Гастрит, НЦД.
Здравствуйте, здала аналіз на антитіла вірусу кору. Розшифруйте, будь ласка. Чи потрібна вакцинація? Зараз мені 30, вакцинована була в 1 рік і в 6 років.
РЕЗУЛЬТАТИ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
індекс 0,07 негативний < 0,8 - негативний;
0,81 - 1,2 - сумнівний;
≥ 1,2 - позитивний
РЕЗУЛЬТАТИ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
0,81 - 1,2 - сумнівний;
≥ 1,2 - позитивний
3 ответа
Доброго ранку.
Вакцинація потрібна.
Негайно.
На все добре.
Вакцинація потрібна.
Негайно.
На все добре.
Галина 2018-11-23 17:38
Добрий вечір. А можна ще іншим способом підняти кількість антитіл, може щось для імунітету, чи тільки вакцинація? І який показник антитіл вважається нормальний для захисту? Дуже дякую.