Удар телефоном по голові
Спрашивает: Маша
Пол: Мужской
Возраст: 3 місяці
Здравствуйте, моя дитина вдарилась телефоном по голові біля пульсу тепер ловиться завжди за цей бік. Що мені робити. І чи варто чогось боятись. Але я замінила що він ловиться коли сонний. І я не знаю чи це від удару він ловиться чи просто так
Категория: Детский невролог
1 ответ
На жаль, дитина отримала не дуже позитивний досвід спілкування з телефонним пристроєм та така повіднка носить условно-рефлекторний характер. Якщо лікар не визначив будь-яких уражень у дитини, то по мірі зростання дитини, такий рефлекс згасне.