Це генетальний герпес?
Спрашивает: Аліна
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Хронические заболевания: Ні
Вітаю, мені 25 років, за все життя було два статевих постійних партнери. І ось 5 днів тому трапився випадковий статевий акт (це був 3ій партнер). В кінці акту повністю зліз презерватив і сперма потрапила всередину. Почалася сильна печія всередині буквально на другий третій день. На четвертий з'явилися ось такі якісь висипи. Також печуть і сверблять. Що це? Це може бути подразнення від гоління чи це захворювання? Що робити? (
1 ответ
Доброго дня. Це ознаки контактного дерматита. Причиной появи може бути якесь подразнення. Наприклад гоління.
Ознак венеричного захворювання на фото немає.