Тривала температура

Спрашивает: Леся
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: Нема
Здравствуйте, Доброго дня, вже 8 місяців маю температуру 37,1-37,3 на ніч інколи вона спадає, при місячних теж, на язиці білий щільний наліт, здавала різні аналізи і на гепатити і біохімічні аналізи крові і узд органів і лімфоузлів і грудей і в гінеколога була, гемоглубін теж високий і єдине що виявили це герпес 6 типу (результат такий. 5,8*10^3), с-реактивний білок + і у глобулінів трошки нижче норми. Порадьте мені будь ласка щось, чи може ця температура бути від герпесу 6 типу бо багато хто говорить що він в всіх є.
Категория: Инфекционист
Добавлен: 1 декабря 2020 года

2 ответа

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2020-12-01 15:40
Леся! ВГЧ 6 тип, его ДНК в норме не находится в слюне. Не должно такого быть. Этот вирус вызывает повышение температуры, увеличение л. узлов. Пройдите осмотр у врача иммунолога. Он сможет вам дать рекомендации по лечению.
Платная консультация
Леся 2020-12-01 19:37
Дуже дякую Вам