Системний васкуліт
Спрашивает: ЕКАТЕРИНА
Пол: Женский
Возраст: 43 года
Хронические заболевания: Немає
Доброго дня, підскажіть будь ласка, мамі 64р з'явилися висипи дерматолог відправив до ревматолога і ставлять діагноз системний васкуліт, гранулематоз вегенера. Чи можете порадити які ще здати аналізи щоб підтвердити чи спростувати цей діагноз?
3 ответа
ЕКАТЕРИНА 2025-07-26 20:31
Ні не було свербіж, мазала мазь дермовейт все пройшло. Аналізи всі в нормі срб, загальний. Нефролог гломерулонефрит виключив так як здали всі ниркові аналізи.