Розшифруйте аналіз на виявлення HSV 1/2. Вагітність 22 тиж

Спрашивает: ольга
Пол: Женский
Возраст: 25 лет
Добрий день! Вагітність 22 тиж. У 16 тиж. Здавала аналізи на Тorch. Індекс авідності антитіл до HSV 1/2: результат-54%; висновок- сіра зона; авідність антитіл: висока- > 55%, низька - < 45%. Сильно переживаю, порекомендуйте щось будь-ласка!
Категория: Инфекционист
Добавлен: 11 мая 2015 года

1 ответ

Кириченко Елена Владимировна
инфекционист 2015-05-11 14:10
Здравствуйте Ольга! Повода для волнений нет. Это защитный титр антител. У Вас есть защита от вируса простого герпеса.