Розшифровка спермограми

Спрашивает: koslus
Пол: Мужской
Возраст: 23 года
Добрий день, розшифруйте, будь ласка, спермограму, Кількість (6.0мл) /Колір(жовто-сірий) /Прозорість(Мутна) /Запах(квітів каштану) / Час розрідження(протягом 60 хвилин від моменту одержання-в`язка) /В`язкість(3,0см) /Реакція (рН8,0) / Кількість сперматозоїдів в 1 мл 48,6 млн/Кількість сперматозоїдів в еякуляті (291,6 млн) /Рухливість (групи а+b+с) 62,1 %) /Швидка поступальна рухливість (група а) 46,5 %) /Повільна поступальна рухливість (група b 8,0 %) /Непоступальна рухливість (група с) 7,6 %) /Нерухливих (група d) 37,9 %) /Концентрація рухливихсперматозоїдів 30,2 млн/мл/ Конц сперматозоїдів зі швидкою поступальною рухливістю(група а) в 1мл 22,6 млн/мл/ Конц. Сперматозоїдів з повільною поступальною рухливістю(група b) в 1мл (3,9млн/мл) / Концентрація функціональних сперматозоїдів в 1 мл (18,5млн/мл) / Середня швидкість 15 mic/sec) / Індекс рухливості 310/ Кількість рухливих сперматозоїдів в еякуляті 181,2 млн/ Кількість функціональних сперматозоїдів 111,0 млн/ Кільк. Сперматозоїдів в еякуляті з поступальною рухливістю (група а+b) 159,0 млн/ Живі 87 %/ Мертві 13 %/ З нормальною морфологією 20 %/ Дегенеративні форми 80 %/ Патологія голівки 53 %/ Патологія шиї 20 %/ Патологія хвоста 7 %/ Агрегація сперматозоїдів +/ Аглютинація сперматозоїдів негативний / Клітини сперматогенезу 2,0 %/ Еритроцити поодинокі в препараті!
Категория: Уролог
Добавлен: 20 августа 2014 года

2 ответа

Радевич Игорь Тадеушевич
уролог 2014-08-20 14:44
Здравствуйте!
Повышена вязкость, есть эритроциты, не описаны лейкоциты, не выполнен МАР-тест. Остальные показатели в норме. Рекомендую повторить анализ через 2-3 недели с МАР-тестом.
Платная консультация
koslus 2014-08-20 15:28
Спасибо большое!