Побічні реакції на стрес

Спрашивает: olena
Пол: Женский
Возраст: 35 лет
Доброго дня! Три тижні тому пережила сильний стрес (раптова смерть мами.), на фоні чого почалися часті стрибки тиску - в межах від 150/80 до пониженого 110/70. Нормальний тиск для мене до 130/80, якщо вище - відчуваю себе не добре (нудота, головокружіння, холод-жар, стан "ватного" тіла). Останні декілька днів почала помічати висипи на руках, колінах, один раз на обличчі (почервоніння, легкі припухлі пухирці, які після прийому лоратадину минають), спочатку вирішила, що це алергія на новий миючий засіб, але останні два рази ці висипи з'являлися на наступний ранок після тривожної розмови з кимось з рідних, тому думаю, що це схоже на нервову реакцію. Можливо, ви порадите щось пропити із заспокійливого?
Категория: Невропатолог
Добавлен: 16 ноября 2023 года

1 ответ

Киченко Светлана Николаевна
невропатолог 2023-11-17 00:15
Алена доброго часа

Я не сторонница назначения фармакологических успокоительных

Могу порекомендовать пустырник и хмель вечером
Оба успокаивают и нормализуют давление

Примите собалезнование по поводу ухода мамы. Это большая потеря. Держитесь!

Всех благ!