Норма чи ні?

Спрашивает: Марія
Пол: Мужской
Возраст: 3,6
Доброго дня. Чи нормально те що дитина какає 3-4 рази на день(не понос і не запори). Останні 2 місяці жаліється що у животику біля пупця болить. При тому активниий і зразу ж забуває про те що жалівся, перепитую за деякий час вже каже не болить. Узд робили, там все добре. Хірург дивився теж все нормально. Какає так часто практично з дитинства.
Категория: Педиатр
Добавлен: 1 ноября 2018 года

1 ответ

Шиш Елена Борисовна
педиатр 2018-11-06 20:59
Добрый день.
Это может быть физиологическая особенность ребенка. Если ребенок растет и развивается нормально, то переживать не стоит. При болях в области пупках в первую очередь необходимо обследоваться на глистные инвазии.