Не хоче їсти тримає довго в роті

Спрашивает: ольга
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Хронические заболевания: Судоми
Здравствуйте, псевдобульбарний синдром, поліневропатія гієни барре, дитина не хоче істи якщо візьме щось то довго тримає в роті, мало говорить в дитинстві мала анемію, після цього пішли порушення, зараз сама неходить тільки при підтримці, дякую вам за попередню допомогу думаю що ви нам допоможете
Категория: Невропатолог
Добавлен: 13 июля 2018 года

1 ответ

Лаптева Лариса Ивановна
невропатолог 2018-08-10 09:44

Здравствуйте, Ольга.

Сожалею о том, что Вы не знаете русского языка, но я украинский язык не понимаю.

Здоровья Вам!