МРТ після герпетичного енцефаліту

Спрашивает: Лілія
Пол: Женский
Возраст: 1 місяць.
Здравствуйте, скажіть, будь ласка, з таким МРТ в дитини є шанс на нормальне життя? В анамнезі герпетичний енцефаліт, судоми. Зараз стан стабільний, закінчено лікування герпесу. Дитина в реанімаційному відділенні з народження. Дякую.
Добавлен: 16 ноября 2019 года

5 ответов

Биттерлих Леонид Ростиславович
детский невролог 2019-11-16 18:32
З таким МРТ в дитини є шанс на нормальне життя?

- если судить только по МРТ, то нет.
Ліля 2019-11-16 20:21
А по чому ще можна судити? Дитина в свідомості, вагу набирає, рефлекси в нормі, судом нема.
Биттерлих Леонид Ростиславович
детский невролог 2019-11-17 20:05
По оценке развития - см. По ссылкам: https://www.youtube.com/watch?v=TJF38xeC0uI
и
https://www.youtube.com/watch?v=bmnq8HhDsx0
Ліля 2019-11-18 23:08
Розумієте, дитині всього місяць. По мрт нам сказали, що це глибока інвалідність. Що герпесний енцефаліт найважчий і тут вже без шансів. Чи на вашій практиці були такі важкі діти? Дякую вам за відповіді.
Биттерлих Леонид Ростиславович
детский невролог 2019-11-21 09:50
Дети были. Контролируйте развитие ребенка по моей книге. С ее помощью через 1-2 месяца вы сможете сами оценить прогноз.