Менструации после фарм аборта

Спрашивает: Мышенок
Пол: Женский
Возраст: 33 года
Зимой делала фарм аборт на сроке 4 недели. Оставались сгустки, но врач и узист сказали чистить не надо выйдет с месячными. Нужно было сделать было контрольное УЗИ, но из-за боевых действий выехали из страны. Ничего не беспокоет, кроме того, что изменился характер менструаций идут дольше и скуднее.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 мая 2022 года

2 ответа

Минасян Маргарита Гегамовна
гинеколог 2022-05-29 15:30
Здравствуйте! Когда был аборт?
Платная консультация
Мышонок 2022-05-31 19:00
4.12.21 делала мфа. Это рез УЗд после мфа:
віалізується варіант двурогої матки. Розміри правого рогу 38.0 *31.0, розміри лівого 35.0*30.0мм. Не збільшено в антефлексіо не зміщена. Контури рівні чіткі. Структура міометрію однорідна. В режимі кдкпараметральні судини не розширені. Серединне м -эхо правого рогу 5.1 не гіперплазоване, не розширене, однорідне, чітке. Серединне м эхо11.3не гіперплазоване, розширене, чітке, не однорідне за рахунок ділянок різної эхогенності без кровотоку в режимі кдк (згустки?) шийка матки не збільшена контури рівніструктура однорідна. Цервікальний канал не розширений. В позоматковому просторі не візуалізується вільна рідина. Od 32.0*14.2не збільшений контури рівні, чіткі структура неоднорідна, містить дрібні рідинні включання3-5 мм (анральні фолікули) os29.0*16.9мм не збільшений. Контури рівні чіткі містить дрібні рідинні включання3-5 мм (анральні фолікули)