Інвалідність гіпофізарний нанізм

Спрашивает: Ника
Пол: Женский
Возраст: 27 лет
Вітаю, Донька Народилася 2400, 49 см (38 тижнів) В рік була 7800, 67 см. Зараз їй 4,5 зріст 97 см, вага 13300. В 4 роки дали інвалідність гіпофізарний нанізм (робили інсулінову пробу) + рентген кисті був на 1,5 роки (а їй було 4 роки). Іфр в 4 поки був 60, зріст 92 см, вага 12200. Зараз іфр 1 106, зріст 97, вага13300. Підскажіть, якщо дитина дитина продовжує рости сама без гормону росту нам знімуть інвалідність? В документах вказано, що інвалідність дали до 2038 року, але я чула, що в 6 років можуть її зняти. Просто я дуже переймаюсь, що інвалідність відмінять, а вона перестане рости, і гормон зросту від держави ми не отримаємо. Я читала що діти також росли без гормону зросту. , а наприклад в 8 років зріст зупинявся. Чи якщо такий діагноз, то інвалідність буде до 18 років? (як зазначено в документах)

4 ответа

Дарья Косылькова 2024-09-17 22:25
Здравствуйте, пожалуйста для дальнейшей консультации в конфиденциальном порядке я прошу Вас связаться со мной в социальной сети Одноклассники перейдя по ссылке: https://ok.ru/profile/587498870399

Я полностью проконсультирую Вас по данному вопросу и назначу определенную форму лечения в индивидуальном порядке.

С уважением, Гошко Юлия Владимировна детский врач эндокринолог/дерматолог
Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2024-09-19 02:12
Доброго дня.
Я правильно вас зрозуміла, що ви ніколи не отримували гормон зросту і всі виміри зросту надані вище були не на фоні лікування?
Платная консультация
Ника 2024-09-19 14:02
Так, лікування ми ще не отримували, але пьемо все що назначає наш лікар (єлькар, кардонат, йод і ще деякі вітаміни). По аналізах в неї дифіцит гормон зросту, і по рентгену також сильне відхилення він норми. І лікар казав, що поки вона росте чекаємо (поки не колемо, і наскільки я знаю з цим препаратом проблеми зараз в Україні, не завжди є) . Ось я і переймаюсь чи не можуть відмінити інвалідність, а потім зріст зупиниться і ми не зможемо розраховувати на гормон зросту. Просто в мене бабуся з такою ж проблемою, в неї зріст 138
Солдатенко Елена Трофимовна
детский эндокринолог 2024-09-21 18:17
Я зрозуміла.
З досвіду скажу, що відмінити інвалідність яку вже дали доволі складно, тому скоріш за все вам немає за що перейматись.