Гусяча шкіра

Спрашивает: Гусиная кожа груди
Пол: Женский
Возраст: 32 года
Доброго вечора. Що це за точки? Як гусяча шкіра з крапками? Інколи більш відчутно, інколи менш. Це щось опасне. Таке враження що це маленькі дирочки по свіх грудях. Раніше такого не замічала. Подібне якби там фолікули чи навіть незнаю.
Категория: Маммолог
Добавлен: 15 октября 2019 года

3 ответа

Кравчук Юрий Иванович
маммолог 2019-10-15 21:54
Доброго вечора, це може бути запалення/ закупорка волосяних фолікулів в шкірі.
Ірина 2019-10-15 22:07
А що з цим робити? Це щось погане?
Кравчук Юрий Иванович
маммолог 2019-10-15 22:59
Нічого, якщо вони червоніють та є ознаки запалення, то на консультацію до дерматолога.