Чому вони виникли та як їх лікувати?

Спрашивает: Дар'я
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Здравствуйте, в мене така проблема переїхала в інше місто начала сушитися шкіра та начали висипати прищі і маленькі і великі з них сочиться є такі що сухі прищі вони не проходять хоч я завжди за шкірою вхажувала не можу навіть наносити тоналку тому що вони великі та сочаться допоможіть що мені робити
Категория: Дерматолог
Добавлен: 28 октября 2021 года

1 ответ

Матвеев Михаил Владимирович
дерматолог 2021-12-01 16:15
Для того что бы поставить диагноз и назначить лечение необходимо видеть проблему.

Добавьте фото высыпаний