Чи звичайна родимкв?

Спрашивает: Тетяна
Пол: Женский
Возраст: 49 лет
Добрий вечір. Замітила в себе таку родимку. Не знаю скільки вона в мене часу. Знаходиться на сідниці. Чи є привід для паніки? Інтернет пише різне. Дякую.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 30 марта 2026 года

7 ответов

Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2026-03-31 10:06
Добрий день, по фото неможливо адекватно діагностувати утворення. Явної патології не відслідковується, але враховуючи нез'ясований час виникнення цього утворення - необхідно в зробити дерматоскопію.
Звертайтесь, якщо будуть ще питання.
Татьяна 2026-03-31 10:27
Велике дякую за відповідь! Ось ще два фото. Поверхня гладка, не болить, не свербить. До лікаря обов'язково звернуся. Просто хочеться знати хоч приблизно)
Татьяна 2026-03-31 10:32
Татьяна 2026-03-31 15:12
Ярослава Михайлівна, подивилася старі фото, ця родимка була точно ще у 2020 році. Це гарний признак? Дякую.
Жигулина Ярославна Михайловна
дерматолог 2026-03-31 19:49
Дійсно, це непогана ознака.
Можливо, це кератома, але огляд та дерматоскопія обов'язкові; не терміново, але обов'язково.
Татьяна 2026-03-31 19:52
Велике Вам дякую!